Ministar za ljudska prava i izbjeglice u Savjetu ministara BiH Miloš Lučić razgovarao je u Banja Luci sa direktoricom Gender centra – Centra za jednakost i ravnopravnost polova Republike Srpske Mirjanom Lukač. Razgovaralo se o dosadašnjoj saradnji kao i o narednim koracima koji će unaprijediti ovu saradnju, posebno sa aspekta međunarodnog predstavljanja i vidljivosti rezultata Gender centra Republike Srpske iz oblasti ravnopravnosti polova.
Posjeta ministra za ljudska prava i izbjeglice u Savjetu ministara Gender centru Vlade Republike Srpske
Najnovije vijesti
-
Snažna podrška Povorki ponosa – BiH potvrđuje privrženost ljudskim pravima i evropskom putu
-
Dijalog institucija, civilnog društva i međunarodnih partnera o unapređenju inkluzije LGBTIQ+ osoba u Bosni i Hercegovini
-
NASLOV: Radionica sa švedskim partnerima o praćenju i izvještavanju o GAP-u BiH
-
Unaprijediti učešće žena u procesima odlučivanja
